Ameliyat Olmadan Meme Büyütmek Artık Hayal Değil !

Biz kadınların güzelleşmek ve daha güzel görünmek arzusu yüz yıllardır  değişmeyen bir gerçektir. Çağımızda gelişen teknoloji birçok güzelliğe ulaşmada bize ameliyatsız seçenekler sunabilmektedir.

Şu bir gerçektir ki, ne zaman kendimizle ilgili birşeyler yaptırmak istesek ameliyat seçeneği bizim duraklamamıza neden olmaktadır. Bu bazılarının neşterden ve anesteziden korkmasından bazılarının da ameliyat sonrası uzun süren iyileşme süresine sosyal hayatında yer bulamamasındandır.

Güzel, diri ve istediği büyüklükteki göğüslere sahip olabilme arzusu birçok kadında olsa da, bunu gerçekleştirmek için ameliyat olan kadınların sayısı bunlardan çok daha azdır. İşte özel bir hidrofilik dolgu maddesi olan bu jelle yapılan  meme dolgusu daha dolgun ve güzel göğüslere sahip olmak isteyen ama ameliyat olmak istemeyen kadınlar için harika bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu hidrofilik jel meme ve kalçaların büyütülmesinde doğal bir görünüm sağlanması lokal anestezi ile yapılan uygulama sonrası kişinin hemen sosyal hayatına dönmesi açısından teknolojinin güzelliğe ve biz kadınlara güzel bir hediyesidir.

% 98 i su olan  bu meme dolgu maddesi ile lokal anestezi altında sadece meme bölgesi uyuşturularak yaklaşık 45 dakikalık bir zaman diliminde uygulama yapılabilmekte ve daha sonra da işinize ve sosyal hayatınıza devam edebilmenize olanak sağlamaktadır. Yapılır yapılmaz hemen etkisini gösteren bu uygulama  ile hamilelik ve emzirme sonrası meme hacmini ve şeklini yitiren memelerde, asimetrik memelerde, küçük gelişmemiş memelerde ve kalça şekillenmede çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

2004 yılından bu yana kullanılan bu malzeme ile ilgili olarak yapılan çalışmalar, son derece güvenli olduğunu kanıtlamıştır. Herhangi bir karsinojenik etki veya doku ile bir uyumsuzluk reddetme saptanmamıştır.

Uygulama sonrası bu hidrofilik jel yavaş yavaş yıkılır. Yapıldıktan sonra yer değiştirmez, duyu kaybına neden olmaz, daha doğal ve yumuşak yapısını korur, kişi isterse daha sonra yeniden yaptırabilir. Etkisi 5-7 yıl sürer.

 

Hayallerinizin gerçekleşeceği sağlıklı güzel günler dilerim..