H-100 SERUMU

Yüz – Boyun – Gıdı – Dekolte ve El üzeri bölgelerinde, Elastikiyet kaybından / kırışıklıklardan / aşırı kuruluk – nem kaybından şikayetçi olanlar ve  daha canlı aydınlık bir görünüm isteyenler için  içerisinde 15 farklı etken madde bulunduran, son yılların trendi, bir cilt gençleştirme kokteylidir.

Doktorlar ve hastalar tarafından bu kadar sevilmesinin ve medya’da da sıklıkla karşımıza çıkmasının sebebi, içeriğindeki maddeler sayesinde geri dönüşlerin hızlı ve etkili olmasıyla memnun edici olmasıdır.

Her 1 flakonda cilde nem veren 100 mg Hyaluronic asit mevcuttur. Bu miktar şuan için sektörümüzde kullanılan en yoğun Hyaluronic asit seviyesidir. Böylelikle cilde istenilen nemi ve canlılığı çok daha  rahat ve hızlı verebilmektedir. Ayrıca içerisinde MANNİTOL yani bilinen en güçlü anti-oksidanlardan birini taşımaktadır ki MANNİTOL’de  ürün kullanılan bölgedeki Serbest Radikalleri bloke ederek H-100’ün içerisindeki diğer etken maddelerin daha efektif çalışmasını sağlayıp, Hyaluronic Asidin de gücünü ve su tatma kapasitesini arttırmaktadır. Günümüzde Hyaluronic asit ile Mannitol neden birlikte kullanılmalıdır ile alakalı bir çok yayın bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra H-100 SERUMU’nun içerisinde cilde lifting etkisi sağlayan DMAE ve Organic Slica mevcuttur. Böylelikle cildimiz nem bakımından zenginleşirken aynı zamanda da uygulama yapılan bölgelerde lifting etkisi görülebilmektedir.

2 vitamin, 3 peptide ve 7 amino asit ile de cilde canlılık sağlamaktadır.

İspanya M.Ş’li olan H-100,  içerik bakımından bu kadar zengin olup, dünya’da 31 ülkede senelerdir kullanılmaktadır ve Türkiye’ye Ekim 2017 de giriş yapmıştır.

Cildin ihtiyacına göre ve cilt yaşına göre farklı uygulama sıklıkları bulunmaktadır.

Örneğin: Mat ve kuru bir cilde sahip genç bir hasta için 1-2 seans yeterli olup 21 günde 1 seans önerilirken, daha orta yaşlı veya yıpranmış bir cilt için bu süre 10 günde 1 seansa kadar düşerken seans sayıları da 3 ila 5 seansa kadar cildin ihtiyacına göre çıkmaktadır.

Sizler de H-100 yaptırmak isterseniz, doktorlarınıza danışabilirsiniz..