H 100 + Serumu

Cildimizin  genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak, zaman içerisinde maruz kaldığı elastikiyet ve nem kaybı, sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerine karşı yapılan iyileştirme ve gençleştirme  amaçlı uygulamadır. Cildin ihtiyacı olan nemi, sıkılaşmayı ve canlanmayı sağlayan H-100 + serumunu zengin içeriğini Hyaluronic asit, Mannitol, Pro collagen Peptide, Hexapeptide, Dmae, Organic Silica , vitamin( B1-B6), Amino Asitler oluşturur.  Mannitol; hyalüronik asidin cilt dokularındaki normal ömrünün uzamasını sağlar ve ödem çözücü etkisi bulunur. Hyalüronik asit, ciltte su tutarak dokuların tamir edilmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı olur…

Böylelikle cildin kalitesi artar, nemlenir  ve ince kırışıklıkları açılır. Yüz bölgesi, boyun, gıdı, dekolte, ve el üzeri uygulama alanlarıdır.

Cildin ihtiyacına göre uygulama sıklığı ve seans aralığı değişmektedir. Bazı cilt yapılarına 1 seans yeterli olurken bazı cilt yapılarına 3-4 seans gerekmektedir. Kişi işlem öncesi anestezi kremi ile uyuşturulduğundan, işlem sırasında herhangi bir acı duymamaktadır.  Uygulama sonrası oluşan iğne giriş yerleri ve oluşan hafif kızarıklık 24 saat içinde geriler. İlerleyen günlerde ciltte aydınlanma yapılanma parlaklık ve kırışıklıklarda azalma daha da belirginleşir. Yılda 1 kür yapılması, problemler yoğunsa 6 ay sonra tek seans koruma seansı önerilir.